• info@frankowskifinance.pl

  • +48 690 99 88 99

Frankowski & Finance


Buduj z nami swoją przyszłość

Klient oczekuje - ekspert finansowy poszukuje

Zdając sobie sprawę z konkurencyjności rynku, jako jeden z wielu ekspert finansowy w Poznaniu o Klienta zabiegamy różnorodnością oferty. Frankowski & Finance proponuje bogaty wybór produktów finansowych, zarówno dla podmiotów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Współpracujemy z bankami, ubezpieczycielami, firmami ubezpieczeniowymi oraz towarzystwami funduszy inwestycyjnych, których placówki znajdują się nie tylko w mieście Poznań, lecz także na obszarze całego kraju i zagranicą. Z bogactwa ofert jesteśmy w stanie wybrać tę optymalną, spełniającą oczekiwania danego Klienta i pasującą do jego możliwości.

Kredyty i dużo więcej

Profesjonalny ekspert finansowy w Poznaniu - Frankowski & Finance, to miejsce, w którym Klienci pragnący sfinansować zakup mieszkania, mogą liczyć na porady w kwestii kredytów hipotecznych, także w obszarze programu „Mieszkania dla Młodych”. Zgłaszającym się do nas osobom, które pragną uporządkować swoja sytuację kredytową i skupić wszystkie swoje zobowiązania finansowe lub przynajmniej większość z nich w ramach jednego produktu finansowego, pomagamy uzyskać kredyt konsolidacyjny na podobnych lub korzystniejszych warunkach. Jeśli Klienci zgłaszają się do nas po poradę w kwestii bieżącego finansowania przedsięwzięć, które wymaga pozyskania pilnego pozyskania środków pieniężnych, pomagamy także wybrać dogodny kredyt gotówkowy. Firmom podpowiadamy, jak wybrać najkorzystniejszy kredyt dla przedsiębiorstw, m.in. z gwarancjami de minimis. Zajmujemy się doradztwem w kwestii leasingu oraz rynku nieruchomości.

Oferta Frankowski & Finance


Budujemy finansową przyszłość

Kredyty hipoteczne

Image

 

Kredyt hipoteczny dla Ciebie. Sprawdź oferty 17 banków! Wybierz najlepszy kredyt mieszkaniowy.

Więcej ico

Kredyty konsolidacyjne

Image

 

Weź najlepszy kredyt konsolidacyjny i płać jedną ratę pożyczki zamiast wielu kredytów.

Więcej ico

Kredyty gotówkowe

Image

 

Oferujmy możliwość dopasowania indywidualnego programu kredytowego, dostosowanego do twoich potrzeb.

Więcej ico

Kredyt dla firm

Image

 

Sprawdź szeroką ofertę finansowania i elastyczne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej ico

Leasing

Image

 

Leasing jest łatwiejszy do uzyskania, niż kredyt bankowy, co ma szczególne znaczenie dla firm nowych, dynamicznie rozwijających się.

Więcej ico

Kontakt

Image

 

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 5/37, 61-863 Poznań
Telefon: +48 690 99 88 99

Więcej ico