• info@frankowskifinance.pl

  • +48 690 99 88 99

Kredyty hipoteczne


Frankowski & Finance

1

Finansowanie na mieszkanie

Pozyskanie środków na zakup mieszkania, domu czy innej nieruchomości w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu bankowego. Obecnie można się o niego ubiegać po zadeklarowaniu wniesienia wkładu własnego (15%, a od 2017 r. 20%) i wykazaniu się odpowiednią zdolnością kredytową. Jeśli kredyt zostanie przyznany, lokal, na którym zostaje ustanowiona hipoteka ze wskazaniem wierzyciela, będzie jednocześnie zabezpieczeniem dla banku.


Dobry wybór to podstawa

W firmie Frankowski & Finance na podstawie dostępnych na rynku ofert doradzimy Państwu, jak wybrać kredyt hipoteczny „na miarę”, na ile lat go zaciągnąć i na jaką formę spłaty się zdecydować. Zwrócimy Państwa uwagę na istotne zapisy w umowach kredytowych, w tym dotyczące wcześniejszego zamknięcia zobowiązania, zmiany warunków, ubezpieczenia itp. Specjalizujemy się także w pozyskiwaniu kredytów w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.


Kredyt mieszkaniowy bez obaw

Choć wiele osób obawia się tak poważnych zobowiązań, jakie rodzi zaciągnięcie kredytu hipotecznego, jest to jednak, dla większości z nas, jedyny sposób, by móc cieszyć się własnym domem lub mieszkaniem. By uniknąć niemiłych niespodzianek, wybierając kredyt mieszkaniowy, warto zwrócić się do sprawdzonej firmy, jaką jest Frankowski & Finance (siedziba firmy - Poznań), której eksperci w przystępny sposób wyjaśnią zawiłe zapisy w umowach kredytowych. Dzięki pomocy specjalistów zyskacie Państwo pewność, że wybieracie produkt bezpieczny.