• info@frankowskifinance.pl

  • +48 690 99 88 99

Kredyty gotówkowe


Frankowski & Finance

1

Na dowolny cel

Finansowanie bieżących potrzeb, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm, może się wiązać z koniecznością zaciągania gotówkowych zobowiązań finansowych, które, choć zwykle maja wyższe oprocentowanie, łatwiej i szybciej pozyskać przy minimum formalności. Specjaliści z Frankowski & Finance to gwarancja, że kredyt gotówkowy, który Państwo zaciągniecie za naszym pośrednictwem, będzie produktem sprawdzonym i pochodzącym zaufanego źródła.


Kredyt gotówkowy - jak wybrać?

Decydując się na kredyt gotówkowy, nie warto działać pochopnie. Choć oferty mogą się wydawać podobne, warto je szczegółowo przeanalizować i decyzję podjąć po głębszym zastanowieniu. Ponieważ nie każdy ma czas i ochotę na takie analizy, nasza firma oferuje Państwu pomoc, przy wyborze kredytu gotówkowego, który będzie dla Państwa najkorzystniejszy. Pod uwagę weźmiemy zarówno Państwa oczekiwania,jak i możliwości. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami – telefonicznego lub też osobistego. Nasz adres to Poznań, ul. Wielka 7/5.


Bogaty wybór

W naszej firmie eksperci przedstawią Państwu szereg możliwości, z jakich będziecie mogli skorzystać, chcąc wziąć kredyt gotówkowy. Wspólnie przeanalizujemy dostępne na rynku propozycje pod kątem żądanej kwoty, warunków spłaty, terminu, na który można zaciągnąć zobowiązanie. Pomożemy Państwu znaleźć odpowiedni produkt, który nie tylko pozwoli uzyskać pieniądze na wybrany cel, lecz będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Waszego budżetu.