• info@frankowskifinance.pl

  • +48 690 99 88 99

img

O firmie Frankowski & Finance

Naszą firmę zbudowaliśmy na wiedzy, pasji, zrozumieniu ekscytującego świata finansów, który nie ma przed nami tajemnic. Jesteśmy zespołem niezależnych profesjonalistów pracujących w tym obszarze od wielu lat, dzięki czemu możemy wspierać naszych Klientów w wyborze odpowiednich dla nich rozwiązań finansowych. Nasz ekspert kredytowy przygotuje Państwu ofertę „na miarę”, złożoną z możliwie jak największej liczby propozycji, przedstawi jej szczegóły w zrozumiały sposób, a po podjęciu decyzji pomoże załatwić formalności.

Choć Poznań oferuje wiele usług tego typu, to właśnie nasza firma może pochwalić się ogromnym szacunkiem i zaufaniem wśród klientów. Nasi eksperci gwarantują rzetelną i profesjonalnie przygotowaną ofertę, która dopasowana jest zarówno do Państwa potrzeb, jak i do aktualnej sytuacji na rynku. Dzięki współpracy z nami, macie Państwo pewność, że przedstawione propozycje są w pełni sprawdzone i bezpieczne. Dodatkowo kompetentny niezależny ekspert kredytowy pomoże Państwu wybrać opcję najkorzystniejszą.


Frankowski & Finance to porady finansowe i porady kredytowe najwyższej jakości. Poznań, w którym mamy swoja siedzibę,to jeden z większych ośrodków gospodarczych w Polsce, gdzie prężnie rozwija się przedsiębiorczość, powstaje wiele nowych projektów, a aglomeracja rozrasta się w szybkim tempie. Coraz więcej osób finansuje swoją działalność lub inwestycje zaciągając kredyty lub korzystając z leasingu. Jednym z warunków powodzenia tego typu działań jest właściwie wybrane, dopasowane do potrzeb i możliwości zobowiązanie finansowe, które jednocześnie pozwoli zrealizować założone cele w oczekiwany sposób, pozwoli zyskać i zachować płynność finansową oraz nie wpędzi kredytobiorcy czy inwestora w pętlę zadłużenia. Frankowski & Finance to miejsce, w którym możecie liczyć na profesjonalne, oparte o wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie oraz doskonałe rozeznanie w ofercie rynkowej porady finansowe i porady kredytowe. Zapraszamy do naszej siedziby - Poznań, ul. Kazimierza Wielkiego 5/37.